Svetainės staliukai

Svetainės baldai

Svetainės staliukas LORO (cashmere)

PKCO04
185,00 €
Minimalistinio stiliaus kašmyro spalvos svetainės baldų kolekcija. Universalaus dizaino svetainės staliukas patraukia dėmesį savo natūralia spalva. Subtilaus dizaino staliukas su kašmyro spalvos korpusu ir aukštomis kojytėmis priderinsite įvairuose interjeruose svetainėje.
Svetainės baldai

Svetainės staliukas PRAM (žalias)

PKNO05
191,00 €
Elegantiško stiliaus keturių galimų spalvų (balta, juoda, žalia ir elegantiška pilka) svetainės baldų kolekcija. Ypač patrauklaus dizaino kavos staliukas, žalios spalvos korpusu su aukštomis kojytėmis puikiai papuoš jūsų interjerą. Puikiai tiks tiek elegantiškame, tiek minimalistiniame interjere. Tai stilingas ir praktiškas baldas jūsų namams!
Svetainės baldai

Svetainės staliukas ZIA

PKHA05
142,00 €
Elegantiško, klasikinio stiliaus svetainės baldų kolekcija. Svetainės staliukas patraukia savo neperkrautu, subtiliu įvaizdžiu. Elegantiško dizaino su juodos spalvos korpusu, juodo marmuro imitacijos viršumi ir aukštomis metalinėmis aukso spalvos kojytėmis. Staliukas, kuri ne tik papuoš jūsų interjerą, bet ir sutalpins jūsų daiktus.
Svetainės staliukai

Ąžuolinis staliukas MODERN

KTM11
380,00 €
Skandinaviško stiliaus, aukščiausius standartus atitinkantis, iš kokybiškų medžiagų pagamintas svetainės staliukas su tvirtomis metalinėmis kojomis. Staliukas patraukia savo natūralumu, medžio alyvavimo metu išryškėjęs natūralus medžio raštas, suteikia išskirtinumo ir savitumo. Staliukas puikiai derinamas su tos pačios serijos badais, arba gali būti...
Svetainės staliukai

Medinis svetainės staliukas ROSA

KTM05
378,00 €
Ypač elegantiškas, minimalistinio stiliaus, svetainės staliukas ant dailių kojyčių. Baldas gaminamas iš Suomiškos pušies masyvo, paviršiaus padengimas 85 proc., taip išsaugant tikrą medienos grožį. Rožinio aukso detalės, pabrėžia komodos eleganciją ir išskirtinumą. Staliukas puikiai derinamas su tos pačios serijos badais, arba gali būti tiesiog jūsų namų...
Svetainės staliukai

Apvalių staliukų komplektas MOKO

WRST008
235,00 €
Elegantiški, apvalūs kavos staliukai tai funkcionalumas kombinuotas su praktiškumu. Juos lengvai priderisite tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere.
Svetainės baldai

Svetainės staliukas PRAM (pilkas)

PKNO05
191,00 €
Elegantiško stiliaus trijų galimų spalvų (balta, juoda ir elegantiška pilka) svetainės baldų kolekcija. Ypač patrauklaus dizaino kavos staliukas, šviesiai pilkos spalvos korpusu su aukštomis kojytėmis puikiai papuoš jūsų interjerą. Puikiai tiks tiek elegantiškame, tiek minimalistiniame interjere. Tai stilingas ir praktiškas baldas jūsų namams!
Svetainės baldai

Svetainės staliukas PRAM (juodas)

PKNO05
191,00 €
Elegantiško stiliaus trijų galimų spalvų (balta, juoda ir elegantiška pilka) svetainės baldų kolekcija. Ypač patrauklaus dizaino kavos staliukas, juodos spalvos korpusu su aukštomis kojytėmis puikiai papuoš jūsų interjerą. Puikiai tiks tiek elegantiškame, tiek minimalistiniame interjere. Tai stilingas ir praktiškas baldas jūsų namams!
Svetainės baldai

Svetainės staliukas PRAM (baltas)

PKNO05
191,00 €
Elegantiško stiliaus trijų galimų spalvų (balta, juoda ir elegantiška pilka) svetainės baldų kolekcija. Ypač patrauklaus dizaino kavos staliukas, baltos spalvos korpusu su aukštomis kojytėmis puikiai papuoš jūsų interjerą. Puikiai tiks tiek elegantiškame, tiek minimalistiniame interjere. Tai stilingas ir praktiškas baldas jūsų namams!
Svetainės baldai

Svetainės staliukas LONA (beige)

PKMO06
167,00 €
Skandinaviško stiliaus trijų galimų spalvų (kreminė, bordo ir tamsiai mėlyna) svetainės baldų kolekcija. Universalaus dizaino svetainės staliukas patraukia dėmesį savo ryškia spalva. Subtilaus dizaino staliukas su bordo/tamsiai raudonos spalvos korpusu ir juodomis aukštomis kojytėmis priderinsite įvairuose minimalistiniuose, skandinaviško ar loft tipo...
Svetainės baldai

Svetainės staliukas LONA (mėlynas)

PKMO14
184,00 €
Skandinaviško stiliaus trijų galimų spalvų (kreminė, bordo ir tamsiai mėlyna) svetainės baldų kolekcija. Universalaus dizaino svetainės staliukas patraukia dėmesį savo ryškia spalva. Subtilaus dizaino staliukas su tamsiai mėlynos spalvos korpusu ir juodomis aukštomis kojytėmis priderinsite įvairuose minimalistiniuose, skandinaviško ar loft tipo...
Svetainės staliukai

Kvadratinis staliukas SICOR

WRST006
215,00 €
Kvadratinis kavos staliukas su stabiliu, metaliniu rėmu. Dvi papildomos lentynos po staliuku padaro baldą funkcionaliu ir originaliu.
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas CONRAD

WRST002
245,00 €
Elegantiškas, labai funkcionalus ir praktiškas viename. Šis staliukas puikus ne tik kasdienai, bet ir didesniems draugų ar šeimos susibūrimams.
Svetainės staliukai

Svetainės staliukas LOFT

WRST001
190,00 €
Paprastumas ir dėmesys detalėms kombinuotas su natūralumu ir funkcionalumu. Natūralus ąžuolas atskleidžia tikrą staliuko grožį.
Svetainės staliukai

Staliukas šoninis NORINO

WRST007
120,00 €
Šis šoninis staliukas, metaliniu rėmu, sukurtas taip, jog pastatytas šalia minkšto kampo ar sofos porankio, sukurtų jums patogią vietą pasidėti mėgstamai knygai, nuotolinio valdymo pulteliui ar tiesiog puodeliui kavos.
Svetainės staliukai

Staliukas šoninis TIDO

WRST004
110,00 €
Šis šoninis staliukas, metaliniu X formos rėmu, sukurtas taip, jog pastatytas šalia minkšto kampo ar sofos porankio, sukurtų jums patogią vietą pasidėti mėgstamai knygai, nuotolinio valdymo pulteliui ar tiesiog puodeliui kavos.
Rodoma 1-16 iš 16 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą