Šiuo metu rinkoje esantis didelis pasirinkimas įvairių baldinių audinių suteikia galimybę kiekvienam klientui pritaikyti baldą pagal savo individualius poreikius. Kaip tarp visų audinių nepasimesti ir išsirinkti tinkamiausią? Pabandysime Jums padėti.

Audinių rūšys

Dažniausiai audiniai skirstomi į veliūrą ir šenilą/austinį audinį.

Šenilas – tvirtai suaustas audinys. Dažnai audžiama iš kelių atspalvių ar skirtingų siūlų, nors gali būti ir vienspalvis, vientisas audinys. Tokio tipo audiniai dažnai turi iškilę tekstūrą. Austinį audinį dar galima skirstyti į stambaus pynimo arba smulkaus pynimo. Šiuo metu, pagal naujas tendencijas kurtame interjere, dažnai pastebimas, skirtingų storių ar storų siūlų pintas audinys, kurie suteikia audiniui prabangos ir išskirtinumo. Smulkaus pynimo audinys bus vientisesnis, lygus.

Mūsų turimi stambiai austi audiniai: Anthalogy, Genesis, Matana, Catch me.

Austi, ilgo, švelnaus, spindinčio plauko audiniai: Aphrodite, Perfect Harmony, Loris, Now or never, Brooklyn.

Smulkaus pynimo audiniai: Rosario, Austin, Evolution, Polaris, Gemma, Solid, Primo, Pecos, Massimo, Gemma.

Kiti struktūriniai audiniai: Run again, Scala.

Veliūras – minkštas, tankus, vientisos struktūros audinys su trumpais pūkeliais. Tai vienas lengviausiai prižiūrimų audinių, dažniausiai rekomenduojamas ne tik todėl, jog suteikia baldui prabangos, bet ir tinka žmonėms turintiems gyvūnų. Veliūras gali būti skirstomas į matinį ir blizgų, darantį šešėlius (perbraukus ranka, pūkas palinksta į vieną ar kitą pusę) arba nedarantį šešėlių. Svarbu paminėti, kad visi ilgo pūko veliūrai daro šešėlius.

Mūsų turimi blizgūs ilgo pūko veliūrai, darantys šešėlius: Element, Monolith, Vogue, Riviera, Jasmine, Velluto, Bluvel, Kronos, Magic velvet.

Mūsų turimi matiniai trumpo plauko veliūrai, nedarantys šešėlių: Castel, Cloud, Solar, Chill me, Zetta, County, Zoya, Sally, Maya, Terra, Royal velvet, Palladium, Salvador.

Trumpo plauko veliūriniai audiniai, primenantys verstą odą: Salvador, Lounge, Argentina, Letto.

Audiniai tinkantys gyvūnams

Kaip jau minėta prieš tai, turintiems gyvūnų dažnai rekomenduojamas veliūrinis audinys, trumpu pūku. Reikėtų rinktis storą veliūrą, kurio neįveiktų augintinio nagai, o valyti būtų ypač lengva. Dažnai tokie audiniai turi savyje margumo.

Šiuo metu siūlome šiuos audinius, pritaikytus gyvūnams: Terra (labiau margas), Solar (lygi spalva), Element, Maya, Zoya.

Taip pat puikiai tinkamas stori ir lengvai valomi audiniai Cloud, Castel.

Audinio savybių įvertinimas

Renkantis audinį, svarbu atkreipti dėmesį ne tik į audinio išvaizdą, bet ir audinio savybes. Vienas svarbiausių rodiklių – Martindeilo testo įvertinimas, kuris atliekamas intensyviai trinant audinį, kol nutrūksta bent 2 audinio siūlai. Kokybiškas audinys, skirtas naudojimui namų sąlygomis turi turėti 30 000 Martindeilo ciklų įvertinimą. Iš natūralių medžiagų pagaminti audiniai turi žemesnius Martindeilo testo įvertinimus, o 100% poliesterio audinių rezultatai testą atlaiko ypač gerai. Didžioji dauguma mūsų siūlomų audinių turi didesnį nei 50 000 įvertinimą ir yra pagaminti iš 100 proc. poliesterio.

Dar vienas svarbus kriterijus renkantis audinius yra Pilingo įvertinimas. Šiuo testu nustatomas audinio atsparumas pūko burbuliuko ant audinio paviršiaus susidarymui dėl trinties. Įvertinimas siekia nuo 1 iki 5, jei rezultatas 1 - labai stipriai linkęs pūkuotis audinys, o 5 – pūkeliai (burbuliukai) nesusidaro. Didžioji dauguma mūsų siūlomų audinių turi 4-5 pilingo testo įvertinimą.

Audinio priežiūra

Šiuolaikiniai audiniai gaminami tvirti ir atsparūs. Priežiūrai pakanka paprasto ar lengvai muiluoto vandens. Užtiškus skysčiui ant audinio, paprasčiausiai švelniai tapšnodami sausa popierine servetėle sugerkite skystį. Atsiradus didesnei dėmei, švelniai muilinu vandeniu sudrėkinta kempinėle patrinkite vietą su dėme ir nusausinkite.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą