MB Praktiški baldai – šeimos įmonė, daug dėmesio skirianti prekės kokybei ir funkcionalumui.

 

Kodėl mes? Kodėl Praktiški baldai?

Verslą pradėjome nuo naudotų baldų prekybos ir išaugome į naujų baldų saloną. Turime patirties ne tik prekiauti naujais baldais, bet ir atsirinkti ir skirstyti kokybiškus, ilgai tarnausiančius baldus, nuo mažiau patikimų. Suprantame ir žinome kaip baldas atrodys po kelių metų ir kas tiktų būtent Jums. Visus baldų modelius, jų kokybę prieš pateikiant plačiai rinkai ir el. svetainei patikrina mūsų kvalifikuoti darbuotojai. Tokiu būdu sumažinama rizika parduoti nekokybišką baldą klientui.

Šiuolaikinis klientas yra ypač reiklus ir mes stengiamės įsiklausyti į visus poreikius. Dauguma mūsų baldų turi miego funkciją ir patalynės dėžes. Siūlome didelį, kokybiškų, lengvai prižiūrimų audinių pasirinkimą, kad būtų kuo lengviau mūsų baldą pritaikyti Jūsų namams.

 

Baldų gamintojai

Šiuo metu siūlome, kelių skirtingų patikrintų ir patikimų baldų gamintojų baldus iš Lenkijos.

 

Baldų salonas

Baldus apžiūrėti galite mūsų baldų salone Taikos pr. 141, Kaunas. Čia jūsų lauks padėti pasiruošę konsultantai. Lengvai galėsite išsirinkti audinius ir spalvas ir išbandyti baldų patogumą.

 

Internetinė parduotuvė

Jei norite baldus rinktis patogiai namuose, visą baldų asortimentą rasite www.praktiskibaldai.lt Čia lengvai išsirinksite audinius ir spalvas, tačiau nepamirškite, kad dėl jūsų kompiuterio ar mobiliojo telefono ekrano raiškos ir kitų subtilybių, tikroji audinio spalva gali šiek tiek skirtis, nuo matomos jūsų ekrane.

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą