Prekių keitimas ir grąžinimas

Prekių keitimas, grąžinimas ar trūkumų šalinimas vykdomas vadovaujantis LR Civilinio kodekso nuostatomis ir 2014-07-22 LRV nutarimu Nr.738 „Dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo".

 

Prekių garantija

Pardavėjas visoms prekėms suteikia 24 mėnesių garantiją. Pirkėjui garantija suteikiama pateikus PVM sąskaitą-faktūrą. Garantija netaikoma, jei pažeidimai atsirado ne dėl gamintojo kaltės arba gaminys buvo naudojamas ne pagal paskirtį.

Pardavėjui gavus nusiskundimą dėl atsiradusių defektų, patikrinus ir nustačius, kad pretenzijos dėl pagrįstos, Pirkėjas savo pasirinkimu turi teisę reikalauti iš Pardavėjo:

• neatlygintinai pašalinti prekės trūkumus;

• atitinkamai sumažinti prekės kainą;

• nesant galimybės pašalinti prekės trūkumams pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba paimti prekę iš Pirkėjo ir grąžinti sumokėtus pinigus.

 

Kokybiškų prekių grąžinimas

Vartotojo reikalavimas pakeisti pagal individualų užsakymą baldų salone nusipirktą, tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus Civilinio kodekso 6.362 straipsnyje nurodytomis sąlygomis gali būti tenkinamas tik tada, kai pardavėjas sutinka.

Pirkėjo reikalavimas pakeisti tinkamos kokybės prekę, gamintą ne pagal individualų užsakymą ir įsigyta internetinėje parduotuvėje www.houmy.lt tenkinamas, jeigu daiktai yra originalioje pakuotėje, neišpakuoti, nebuvo naudojami, nesugadinti, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, išsaugotos jų vartojamosios savybės bei nepraradę prekinės išvaizdos ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš pardavėjo.

Tinkamos kokybės prekę pirkėjas per 14 kalendorinių dienų turi grąžinti savo transportu į HOUMY baldų saloną, adresu Taikos pr. 141, Kaunas.

Vartotojo reikalavimas pakeisti pagal kliento poreikius pritaikytą, tinkamos kokybės prekę analogiškomis prekėmis arba grąžinti sumokėtus pinigus, kai pirkimo sutartis buvo sudaryta nuotoliniu būdu (ne prekybos patalpose) nėra tenkinamas, remiantis Civilinio kodekso 6.228 10 straipsnio 2 dalies 3 punktu, kuris nurodo: 

"2. Vartotojo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties ir ne prekybos patalpose sudarytos sutarties netaikoma šioms sutartims:

3) sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus gaminamų prekių, t. y. prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, neatsižvelgiant į tai, ar prekės pradėtos gaminti, ar ne, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos vartotojo asmeninėms reikmėms."

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Pardavėjui gavus nusiskundimą prekės kokybe, patikrinus ir nustačius, kad pretenzijos dėl prekių kokybės ar komplektavimo pagrįstos, Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę ir atgauti pinigus per 14 dienų.

Dėl prekių grąžinimo kreiptis el. paštu info@praktiskibaldai.lt

Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą