Šezlongai

Šezlongai

Šezlongas GATO

WRSZ001
420,00 €
Minimalistinio stiliaus šezlongas ant juodų kojyčių. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Šezlongai

Šezlongas BOLERO 80

WRSZ002
595,00 €
Elegantiško, prabangaus stiliaus šezlongas su juodomis kojytėmis. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
760,00 €
Elegantiško, prabangaus stiliaus dvivietis/platus šezlongas su juodomis kojytėmis. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Šezlongai

Šezlongas SWAY

WRSZ005
595,00 €
Minimalistinio stiliaus šezlongas su porankiu ir galvos pagalvėle, sukasi aplink savo ašį 360 laispnių kampu. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Šezlongai

Šezlongas LESLI

WRSZ006
495,00 €
Minimalistinio stiliaus šezlongas su galvos pagalvėle, sukasi aplink savo ašį 360 laispnių kampu. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Šezlongai

Šezlongas LONDON

WRSZ007
345,00 €
Minimalistinio stiliaus šezlongas be kojyčių. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Šezlongai

Elektrinis šezlongas HENRY

WRSZ008
695,00 €
Minimalistinio stiliaus šezlongas ant juodų kojyčių, valdomas elektra. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
970,00 €
Elegantiško, prabangaus stiliaus elektra reguliuojamas šezlongas su juodomis kojytėmis. Tai baldas, kuriame galite patogiai ištiesti kojas ir atsipalaiduoti. Tai vieta jūsų poilsiui.
Rodoma 1-8 iš 8 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą