Čiužiniai

Čiužiniai

Čiužinys "Magic calm"

Magic calm
260,00 €
„Magic calm“ čiužinys su Visco elastinėmis putomis ir Multipocket spyruoklėmis (didesnis įvilktų spyruoklių skaičius) tai komfortas jūsų kūnui. Užtikrina patogią atramą kūnui bet kurioje kūno padėtyje, todėl galima lengviau atsipalaiduoti ir miegas tampa gilesnis ir kokybiškesnis.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort full"

Comfort full
320,00 €
„A Comfort Full“ išskirtinai patogus čiužinys. Puikiai parinkti čiužinio sluoksniai: lateksas, Visco elastinės putos, kokoso sluoksnis ir Multipocket spyruoklės garantuos komfortą kurio jūs nusipelnėte. Čiužinio užvalkalas pagamintas iš ypač švelnaus, malonaus liesti audinio.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort melody"

Comfort melody
390,00 €
„Comfort melody“‘ čiužinys - sveiko, ramaus ir higieniško miego pagrindas. Tinkamai parinktos poliuretano putos ir kišeninės spyruoklės sukuria reikiamą atramą ir puikiai prisitaiko prie kūno miego metu. Čiužinio pagrindą sudaro du kišeninių spyruoklių sluoksniai, kurie suteikia ilgalaikį patvarumą ir komfortą. Viršutinis septynių zonų latekso sluoksnis...
Čiužiniai

Čiužinys "Live marble"

Live marble
160,00 €
„Live marble“ tai kišeninių spyruoklių čiužinys, su hibridinėmis putomis, kurios suteikia papildomo elastingumo ir patvarumo. Aukštos kokybės putų ir septynių ergonominių zonų kišeninės spyruoklės užtikrina komfortą ir tinkamą atramą stuburui.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort active"

Comfort active
290,00 €
Pasirinkti tinkamą čiužinį tai daugeliui sunki užduotis. Puikus pasirinkimas, kuris džiugins ilgus metus tai „Comfort active“ čiužinys. Dosniai aprūpintas Multipocket kišeninėmis spyruoklėmis, kurias dengia kokoso ir latekso sluoksniai iš abiejų pusių. Čiužinys apvilktas lengvai orą praleidžiančiu audiniu, užtikrinančiu nuolatinę oro.
Čiužiniai

Čiužinys "Comfort care"

Comfort care
215,00 €
„Comfort care“ kišeninių spyruoklių čiužinys suteikia reikalingą atramą miego metu. Viršutinis antibakterinių poliuretano putų sluoksnis ir latekso sluoksnis kitoje pusėje užtikrina sveiką ir saugų miegą bei čiužinio ilgaamžiškumą.
Čiužiniai

Čiužinys "Eco I"

Eco I
275,00 €
Jeigu vertinate ekologišką gyvenimo būdą, kodėl to nepritaikius ir renkantis čiužinį. Bio putos naudojamos čiužinio gamyboje yra draugiškos ir jums, ir aplinkai. "Eco I" pagamintas su unikaliu, funkcionaliu ir elastingu užpildu, galvojant apie reikliausius klientus. Čiužinys ypač vertinamas dėl savo komforto ir ilgaamžiškumo.
Čiužiniai

Čiužinys "Grand latex"

Grand latex
230,00 €
Jeigu norite garantuotai geresnio komforto miego metu, ilgaamžiškumo ir aukštos kokybės siūlome rinktis „Grand latex“ čiužinį. Čiužinio pagrindą sudaro ir gerą prisitaikymą prie kūno padėties suteikia Mutipocket kišeninės spyruoklės. Ilgaamžiškumą garantuoja lateksinis viršutinis čiužinio sluoksnis.
Čiužiniai

Čiužinys "Grand prime"

Grand prime
235,00 €
Jeigu mėgstate ypatingą minkštumą, šis premium klasės „Grand prime“ čiužinys turėtų jums patikti. Pagamintas iš Multipocket kišeninių spyruoklių pagrindo ir viršutinio, elastingo HR porolono bei Bio poliuretano putų čiužinys suteiks išskirtinio minkštumo pojūtį.
Čiužiniai

Čiužinys "Grand visco"

Grand visco
235,00 €
Jeigu mėgstate minkštumą, šis premium klasės „Grand visco“ čiužinys turėtų jums patikti. Pagamintas iš Multipocket kišeninių spyruoklių pagrindo ir viršutinio, termoelastinių putų sluoksnio, kurios veikiamos jūsų kūno šilumos, idealiai pristitaiko prie individualios kūno padėties, taip sukuriant išskirtinio komforto pojūtį.
Čiužiniai

Čiužinys "Live mix"

Live mix
240,00 €
„Live mix“ čiužinys patiks mėgstantiems šiek tiek kietesnę atramą miego metu. Čiužinio bazę sudaro putų poliuretanas, kurį gaubia kokoso pluoštas ir viršutinis latekso sluoksnis. Taip užtikrinamas tvirtas pagrindas jūsų miegui.
Čiužiniai

Čiužinys "Live pro"

Live pro
215,00 €
„Live pro“ čiužinys patiks mėgstantiems šiek tiek kietesnę atramą miego metu. Čiužinio bazę sudaro putų poliuretanas, kurį gaubia masažinis viscoelastinis viršutinis luoksnis. Taip užtikrinamas tvirtas ir komfortiškas pagrindas jūsų miegui.
Čiužiniai

Čiužinys "Spa I"

Spa I
270,00 €
„SPA I“ čiužinys pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, naudojant naujausias technologijas, sukurtas pasirūpinti jūsų geru miegu. Tai maksimalus komfortas ir atsipalaidavimas kurio jums reikia.
Čiužiniai

Čiužinys "Sport I"

Sport I
190,00 €
„Sport I“ skirtas aktyviems žmonėms, kuriems nakties metu reikalingas geras poilsis ir raumenų atpalaidavimas. Čiužinys turi puikiai orą praleidžiantį ventiliacinį tinklelį, kuris užtikrina čiužinio vedinimą. Kišeninės spyruoklės suteikia reikiamą atramą jūsų kūnui.
Čiužiniai

Čiužinys "Sport II"

Sport II
260,00 €
„Sport II“ skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, kuriems nakties metu reikalingas geras poilsis ir raumenų atpalaidavimas. Tinkamai parinktas medžiagų derinys (masažinis termoelastinis sluoksnis ir kišeninės spyruoklės) leidžia raumenims pilnai atsipalaiduoti ir prabusti kupiniems jėgų.
Rodoma 1-15 iš 15 prekės(-ių)
Prekė įtrauką į patinkančių prekių sąrašą
Prekė įtraukta į palyginimų sąrašą